Motoristická relácia - Pilot (video)


Pošli stránku na: Facebook Facebook | Twitter Twitter | Vybrali SME vybrali.sme.sk
Motoristická relácia - Pilot (video)
Priatelia, od januára budeme spolupracovať na motoristickej relácii pre televíziu TA3. Je to pre nás nová výzva a nový míľnik v našej práci. Ako druhý vianočný darček vám ponúkame preto náš pilot, ktorým sme sa o túto spoluprácu uchádzali.

Video mapuje našu cestu s novým Golfom do Chorvátska a spestruje ho jeden rýchly porovnávací test. Názov relácie na začiatku a konci sme museli z pochopiteľných dôvodov vystrihnúť. Budeme sa tešiť akejkoľvek spätnej väzbe od vás, našich čitateľov – divákov. Píšte čo sa vám nepáči, čo by sme mohli vylepšiť aj to, aké autá a príspevky by ste si v budúcnosti radi pozreli na našej stránke a v relácii.

Ďakujeme vám – našim čitateľom a kritikom za priazeň, ktorú ste nám od marca, kedy sme spustili náš web autozurnal.com prejavovali. Tešíme sa, že nás sledujete a fandíte nám a veríme, že si vašu priazeň udržíme aj v Novom roku 2013. Buďte k nám kritickí, nemilosrdní a naďalej nás upozorňujte na každú chybu. Nie sme dokonalí ani neomylní, preto každý spoločný dialóg nás posúva ďalej.

… a ak sa vám náš web páči, lajkujte a šérujte nás na našej facebookovej stranke so svojimi priateľmi :-)

Prajeme ničím nerušené, pokojné a požehnané Vianoce a veľa šťastných kilometrov na cestách za svojimi blízkymi! …. a keď máte tu možnosť, nezabudnite sa vyblázniť s autom na snehu – ale tam, kde je to bezpečné:-)

Váš tím autozurnal.com – Filip Garaj, Ľudovít Glasnák, Rudolf Karpat a Michal Karpat

Prihláste sa na zasielanie noviniek

Súvisiace články

Komentáre

Pridaj komentár

Bezpečnostný kód B7fZhB3Er7