Škoda Rapid - svetová premiéra v Bratislave


Pošli stránku na: Facebook Facebook | Twitter Twitter | Vybrali SME vybrali.sme.sk
Škoda Rapid - svetová premiéra v Bratislave
Pokiaľ v najbližších dňoch stretnete v Bratislave a okolí nie jeden, ale hneď niekoľko kusov modelu Škoda Rapid, nesníva sa vám. Škoda Auto si vybrala za miesto prvých jázd so svojim novým ľudovým modelom práve Bratislavu. V priebehu troch týždňov si Rapid príde na Slovensko vyskúšať vyše 600 novinárov z celého sveta, ktorí budú mať k dispozícii 30 testovacích modelov.

Medzi nimi nebudeme samozrejme chýbať ani my. Za volant nového Rapidu sa dostaneme už zajtra, v piatok 13-teho. Z prvého zoznámenia s týmto modelom pripravíme pre vás video test.
Škoda Auto nie je v tomto roku prvá značka, ktorá si Bratislavu a okolie vybrala za miesto medzinárodnej jazdnej premiéry svojho nového modelu. Pred niekoľkými týždňami hostila Bratislava aj medzinárodné jazdy s hybridným vanom Toyota Prius+.

„Som nadšený, že vďaka značke ŠKODA sa Bratislava stane na celé tri týždne centrom automobilového sveta. V rámci programu môžu 30 vozidiel celý deň testovať a zároveň spoznať aj kúsok Slovenska. Na svoje si prídu aj fanúšikovia značky ŠKODA, ktorí budú môcť ako prví na svete vidieť modely Rapid na cestách, a to v uliciach Bratislavy a okolí.“ uviedol Robert Baumgartner, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Novú ŠKODU Rapid bude testovať takmer 600 zástupcov odborných médií z celého sveta, vrátane Slovenska. Novinári budú rozdelení do skupín, z ktorých bude jedna každý deň počas troch týždňov testovať flotilu 30 nových modelov.

 

ŠKODA Rapid dopĺňa existujúcu modelovú paletu medzi modelmi ŠKODA Fabia a Octavia. Novinka presvedčí vnútorným priestorom, výrazným dizajnom, vynikajúcim pomerom ceny a ponúkanej hodnoty, rozsiahlou bezpečnostnou výbavou a hospodárnymi motormi. Novým modelom chce značka ŠKODA stanoviť nové meradlá v segmente kompaktných vozidiel. ŠKODA Rapid je priestranný, elegantný a zároveň dostupný automobil pre celú rodinu.
Súvisiace články:
Prihláste sa na zasielanie noviniek

Súvisiace články

Komentáre

Pridaj komentár

Bezpečnostný kód P5pMDhm3II