Peugeot novy508sw ppc adform 4 970x250

Ako využiť funkcie auta naplno? (3. časť)

Slovenský importér značky Volkswagen pokračuje v ojedinelom projekte na slovenskom youtube, ktorý zrozumiteľným spôsobom učí majiteľov VW, ako využívať funkcie auta naplno. V minulých častiach sme sa pozreli na funkcie áut a prvky výbavy, ktoré zvyšujú bezpečnosť jazdy, pohodlie a výrazne znižujú každodenný stres za volantom. Dnes je na rade video s návodom, ako prepojiť váš mobilný telefón so vstavaným infotainmentom auta a využívať tak aplikácie ako napr. Spotify, Apple Music, Waze či WhatsApp.

Prečítajte si tiež:

Ako využiť funkcie auta naplno?
Ako využiť funkcie auta naplno? (2. časť)

Ako prepojiť smartfón a váš Volkswagen?

V tomto videu vám ukážeme, ako funguje funkcia App-Connect, ktorá vďaka technológiám ako Apple CarPlay, Android Auto a MirrorLink prenesie aplikácie smartfónov na obrazovku infotainment systému vášho vozidla.


Technický špecialista v krátkych videách vysvetlí nielen to, ako systémy fungujú a čo všetko dokážu, ale pridá aj zopár rád, ako ich správne nastaviť. Pritom odhaľuje aj niektoré skryté „finesy“, o ktorých možno netušia ani skúsení užívatelia. V prvej časti na Youtube kanáli Volkswagen Slovensko vysvetlil, čo všetko dokáže váš kľúč, ako otvoriť auto s nákupom alebo ako zaparkovať bez stresu. V druhej časti sa pozrel adaptívny tempomat ACC, ktorý vie sám brzdiť a pridávať, na systém udržiavania auta v pruhu Lane Assist a taktiež na to, ako predchádzať zrážke s objektmi v mŕtvom uhle.

Všetky technologické videá spolu s ďalším zaujímavý obsahom nájdete na Youtube kanáli Volkswagen Slovensko.