Peugeot 06 2019 promo 1140x190

Elektronický katalóg dielcov

Od spustenia programu TRP (Truck and Trailer Parts) spoločnosti PACCAR Parts v roku 1994 sa sortiment mnohonásobne rozšíril. Na začiatku to bolo len 300 položiek, postupne sa však ponuka náhradných dielcov a príslušenstva pre všetky značky nákladných vozidiel a prípojných vozidiel rozrástla, takže teraz DAF Trucks a PACCAR Parts predstavujú celkom nový elektronický katalóg „TRP eCatalogue“.

„V tomto novom katalógu, ktorý ponúka našim zákazníkom prvotriedny a komfortný servis, je viac vyobrazení a podrobnejší opis dielcov,“ hovorí riaditeľ marketingu spoločnosti PACCAR Parts Bram Vermolen. „Vieme, že prioritou zákazníkov je, aby si mohli správny dielec objednať ľahko a rýchlo prostredníctvom niekoľkých kliknutí myšou. Preto sme rozšírili možnosti aj o vyhľadávanie pomocou názvu komponentu, pod jeho OE číslom alebo číslom dielca dodávateľa. Tým sa všetko podstatne zjednodušilo. TRP eCatalogue ponúka tiež alternatívy a súvisiace produkty k vyhľadanej položke, potrebnej pre vykonanie opravy, čo ďalej prispieva k zvýšeniu kvality, efektívnosti a ku skráteniu doby opravy vozidla.“

Nový TRP eCatalogue obsahuje viac ako 70.000 dielcov a má 17-jazykových mutácií vrátane slovenčiny. Je optimalizovaný pre všetky webové prehliadače a možno ho využívať aj na mobilných zariadeniach (tablety, inteligentné telefóny). Dielce TRP ponúka sieť 1000 dealerov spoločnosti DAF, obchody TRP Stores a on-line e-shop.