Peugeot 06 2019 promo 1140x190
Thumb kia stinger rafael nadal australian open 2017 Thumb nadal e Thumb nadal d Thumb nadal f Thumb rafael nadal at kia event in melbourne 2019 photo 3 Thumb rafael nadal australia kia fleet handover 1 Thumb rafael nadal cw kim president ceo of kia motors australia Thumb rafael nadal unveils the new kia stinger at the australian open 6

Kia Motors a Rafael Nadal utužili partnerstvo

Kórejská automobilka predĺžila zmluvu so španielskou tenisovou hviezdou, ktorá ju bude reprezentovať ďalších 5 rokov.

Rafael Nadal bude aj naďalej celosvetovým ambasádorom značky Kia. Bývalá svetová jednotka v tenise vyhrala doteraz vo svojej kariére 14 grandslamových turnajov. S automobilkou Kia Motors spolupracuje už od roku 2006. Nadal je jedným z najpopulárnejších športovcov na svete.

Nové partnerstvo znamená, že Rafa bude pokračovať v propagácii mladistvých a dynamických hodnôt značky vrátane ich vysoko kvalitných modelov po celom svete. 28-ročný tenista sa bude i naďalej objavovať v celosvetových reklamných kampaniach v televízii, tlači a sociálnych médiách. Pomôže tiež propagovať značku Kia svojou účasťou na medzinárodných turnajoch, vrátane grandslamového Australian Open, kde je Kia hlavným sponzorom. Vidieť ho bude aj na veľkých medzinárodných automobilových výstavách.

V posledných 9 rokoch spolupráce sa španielsky tenista zúčastnil niekoľkých svetových podujatí, pôsobil aj v niekoľkých videách a TV spotoch a svoj Kia pro_cee’d venoval na charitatívne účely.

Rafael Nadal pri tejto príležitosti uviedol: Kia Motors sa stáva jednou z top automobilových značiek, ktorá sa počas rokov výrazne zmenila a posunula dopredu. Bola to zábava spolupracovať s tímom Kia a som veľmi rád, že naša kooperácia bude pokračovať ďalších päť rokov. Teším sa na nové impulzy, ktoré nám spolupráca v budúcnosti prinesie."

Thomas Oh, výkonný viceprezident a prevádzkový riaditeľ Kia Motors Corporation dodáva: Rafa je dokonalým ambasádorom značky Kia, ktorý sa ju snaží zviditeľniť v celosvetovom meradle. Stelesňuje impulzívnosť a dynamiku vo všetkom, čo robí a práve toto sú charakteristické črty našich modelov. Sme radi, že s nim budeme spolupracovať ďalších päť rokov.“

Rafael Nadal vletel do svetového tenisu ako raketa, keď debutoval medzi profesionálmi v roku 2001 ako 15-ročný. Do svojich 20 rokov stihol na okruhu ATP vyhrať 10 turnajov a na svojom konte má už vyše 720 víťazných zápasov. Zatiaľ posledným grandslamom, na ktorom nenašiel premožiteľa, bol minuloročný French Open. Práve týmto titulom sa zaradil na druhé miesto v počte víťazných grandslamových turnajov v dvojhre v celej tenisovej histórii.