Hyundai 06 1 2019 1140x190
Thumb img 2328 Thumb 71803 large ptp ba Thumb 71802 large 111111pwr Thumb 71801 large img 9754 Thumb 71800 large img 9625 Thumb 71799 large img 9537 Thumb 71798 large img 9471 Thumb 71797 large img 2328

Oslava krásnych áut sa blíži

Úspešný príbeh predošlých ročníkov stretnutia prívržencov jedinečných vozidiel pod značkou Power Tuning party pokračuje a dočasným domovom kurióznych mašín bude v poslednú, júlovú sobotu opäť naše hlavné mesto. Majitelia najnovších i starších automobilových skvostov sa stretnú 26.júla opäť v lukratívnom areáli nákupného centra Shopping Palace v Bratislave, na Zlatých Pieskoch, s cieľom vybojovať si cenné trofeje v súťaži vyladených strojov. Návštevníkov čaká okrem výstavy nádherných exponátov aj bohatý, doplnkový program a nebudú chýbať ani unikátne atrakcie. 

Jednodňová motoristická show sa bude – pokračujúc v tradícii, opäť niesť v duchu nádherných, prestavaných áut, famóznych vystúpení a obľúbeného hudobného žánru hip-hop. Na dejisko koncom júla dorazia upravené vozy s cieľom porovnať sa v jednotlivých triedach šampionátu TotalDip Tuning Battle 2014, ktoré budú opäť doplnené o viaceré kategórie organizátora zrazu.

Okrem tuningových automobilov sú do exkluzívneho dejiska zrazu očakávané i zreštaurované youngtimery, luxusné superšporty, veľké železá spoza veľkej mláky a tiež aj custom bike. Najkrajšie autá sa navyše predstavia v moderovanom Show&Shine na vyhradenej ploche za asistencie nádherných modeliek. Ani tento rok sa Power Tuning party nezaobíde bez hlasitého revu motorov – merať sa budú decibely výfukov a hodnotiť aj krása zvukového prejavu vozidiel. Ako je to zvykom pri takýchto akciách, decibely sa nebudú šíriť len z kovových rúr, ale aj s extrémnych auto hi-fi systémov.

Subwoofre sa budú triasť pod taktovkou profesionálnej poroty v rámci súťaže dB Drag vo vyhradenej zóne. Okrem merania akustického tlaku si na svoje prídu i fanúšikovia kvalitného ozvučenia, keďže sa bude súťažiť aj v disciplíne EASCA Sound Quality. Doplnkový program bude naozaj bohatý a zahŕňa aj exhibíciu Mustang klubu a amerických muscle cars, konať sa bude zraz kultovej značky Subaru, ženská krása sa patrične prejaví v rámci obľúbeného “Sexi car wash” a fotoaparáty budú určite cvakať aj pri zápase dievčat v blate. Vrcholom adrenalínovej show bude priam neuveriteľné predstavenie maďarského motokaskadéra v “Guľa smrti”…

Podvečer sa k slovu dostane atraktívna disciplína „Light tuning“ s nádhernými svetelnými kreáciami v interiéroch a tiež exteriéroch vyleštených áut, čerešničkou na torte bude následne vystúpenie populárneho rapera EGO, ktorý to pred vysvietenými kárami a nabudeným obecenstvom roztočí na plné obrátky.

Dôležitou informáciou pre verejnosť je fakt, že tento festival krásnych áut je bezplatný a ani registrácia do boja o trofeje pre vyladené autá nebude spoplatnená. “Brány” areálu vonkajších parkovacích plôch nákupného centra Palace Shopping sa otvárajú o 12.00, kde sa budú kvôli obmedzenej kapacite púšťať výlučne vozidlá adekvátne zameraniu akcie. V prípade daždivého počasia sa mokrá varianta usporiada v krytých parkovacích priestoroch v zadnej časti centra.

Viac informácií nájdete TU 

 Takto to na Power Tuning party vyzeralo vlani