Hyund i30 04 2019 1140x190px 2
Thumb 03 renault trucks selection a x road 3 Thumb 02 renault trucks selection a x road 1 copy Thumb 01 renault trucks selection a x road 1

Renault Trucks Selection a X-Road

V týchto dňoch Renault Trucks spúšťa nový webový portál s ponukou jazdených vozidiel z celej Európy. Ďalším krokom by malo byť spustenie on-line obchodu v roku 2020.

Zákazníci Renault Trucks môžu odteraz na vyhľadanie vhodného jazdeného vozidla využívať stránku www.used-renault-trucks.com a vybrať si podľa výbavy, ceny alebo najazdených kilometrov. Každý truck je prezentovaný s podrobným popisom a kontaktnými informáciami na predajcu v krajine, kde sa vozidlo predáva.

Dopravné spoločnosti majú na výber tiež ponuku jazdených vozidiel s označením Renault Trucks Selection, ktoré sú skontrolované servisnými odborníkmi Renault Trucks a dodávané so štandardnou zárukou od výrobcu (na motor, prevodovku, nápravy).

Na stránke je k dispozícii aj nový sortiment jazdených vozidiel s označením X-Road. Tieto nákladné vozidlá sú kontrolované a renovované vo fabrike Renault Trucks v Bourg-en-Bresse s využitím najmodernejších technológií, čo im zaručuje vysokú kvalitu a odolnosť. 

Jazdené vozidlá uverejnené na stránke prešli prísnou kontrolou kvality akreditovanými odborníkmi, sú vybavené originálnymi náhradnými dielcami podľa noriem výrobcu a predávajú sa výlučne v obchodnej sieti Renault Trucks. Všetky pokrýva 24-hodinová asistenčná služba a profesionálny servis v sieti 1500 predajných a servisných miest Renault Trucks po celom svete.