Peugeot 06 2019 promo 1140x190
Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 21 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 2 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 1 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 3 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 4 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 5 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 6 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 7 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 8 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 9 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 10 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 11 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 12 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 13 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 14 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 15 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 16 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 17 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 18 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 19 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 20 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 21 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 22 Thumb nove rezvani tank najodolnejsie suv najvykonnejsie suv autozurnal.com 23

Rezvani Tank 2020: Najodolnejšie SUV sveta s motorom z Dodge Demon

Ak máte "dosť" novodobých kvázi SUV áut, ktoré to však v ozajstnom teréne nevedia a niekedy ani nemajú pohon 4x4, toto je niečo pre vás. Nové Rezvani Tank prichádza s väčšou dávkou výkonu a mierne modifikovaným dizajnom, ktorý najodolnejšie SUV sveta pozdvihuje na vyššiu úroveň. Tank zvládne pouličné prestrelky, ale aj vojnovú zónu.

nový Rezvani Tank 2020
Ak niečo ozaj vystihuje skratku SUV (Sports Utility Vehicle) dokonale, tak je to práve toto auto. Niektorí by mohli namietať, že ide o off-road, no samotný výrobca, americká spoločnosť Rezvani, hovorí o najodolnejšom SUV na svete. Má schopnosti v teréne, praktický interiér so špičkovou výbavou, použiteľný batožinový priestor a nezľakne sa ani ozaj náročných podmienok a situácii. Základom je americký Jeep Wrangler. Predchádzajúci Tank postavili na základoch generácie JK, ten nový stojí na základoch Wrangleru JL.

Najodolnejšie a najvýkonnejšie SUV sveta

Tank vyrábajú v rôznych verziách a modifikáciach. Na mimoriadne schopné SUV výrobca ponúka množstvo modifikácii, ktoré ho pozdvihujú vo svete SUV (a aj offroadov) na tú najvyššiu úroveň. Špičková verzia v novej generácii má pod kapotou motor z brutálneho Dodge Demon! Prepĺňaný 6,2 l V8 ešte väčšmi upravili a výsledkom je výkon 1000 koní a krútiaci moment 1180 Nm. Okrem najodolnejšieho SUV sveta tak ide pravdepodobne aj o najvýkonnejšie produkčné športovo-úžitkové vozidlo. Základným motorom je turbobenzín s objemom 2,0 l a výkonom 285 koní. Nechýba tiež atmosférický 3,6 l V6 taktiež s výkonom 285 koní. Nový Rezvani Tank 2020 kúpite aj s turbodieselom 3,0 V6 a výkonom 285 koní. No a tesne pod vrcholom je benzínová atmosféra 6,4 l V8 s výkonom 500 koní. 

Rezvani Tank najodolnejšie SUV sveta
Špičková je aj výbava Rezvani Tank 2020. Môžete tu mať takmer všetko z "klasických" áut, nechýba multimediálny systém s infotainmentom, plná elektronická výbava, audio Focal, ventilované sedadlá alebo strop interiéru s hviezdami. No okrem toho si môžete priplatiť za veci ako termálne nočné videnie, offroadové tlmiče FOX, prídavné palivové nádrže a je tu dokonca aj ochrana proti elektromagnetickému impulzu (EMP)!  

rezvani tank interier 2020
Základný Rezvani Tank stojí 155 tisíc dolárov. Millitary Edition s pancierovaním začína na 295 tisíc dolárov, no a špičkový Tank X s "Demon" motorom stojí 349 tisíc dolárov. Ceny sú šialené, no toto je auto pre ľudí, ktorí presne vedia, čo chcú a prečo si Tank kupujú.