Peugeot november 5008 1200x90

Aktuality, autosalóny, pohľad do zákulisia automobiliek, tajné projekty, domáci a zahraničný automobilový šport.

Škoda

Thumb 3. c5 a0koda rapid Thumb 12882 large 2. c5 a0koda rapid Thumb 12881 large 1. c5 a0koda rapidt Thumb 12880 large 1. c5 a0koda rapid Thumb 12879 large 3. c5 a0koda rapid

Škoda Rapid - svetová premiéra v Bratislave

Pokiaľ v najbližších dňoch stretnete v Bratislave a okolí nie jeden, ale hneď niekoľko kusov modelu Škoda Rapid, nesníva sa vám. Škoda Auto si vybrala za miesto prvých jázd so svojim novým ľudovým modelom práve Bratislavu. V priebehu troch týždňov si Rapid príde na Slovensko vyskúšať vyše 600 novinárov z celého sveta, ktorí budú mať k dispozícii 30 testovacích modelov.

Medzi nimi nebudeme samozrejme chýbať ani my. Za volant nového Rapidu sa dostaneme už zajtra, v piatok 13-teho. Z prvého zoznámenia s týmto modelom pripravíme pre vás video test.
Škoda Auto nie je v tomto roku prvá značka, ktorá si Bratislavu a okolie vybrala za miesto medzinárodnej jazdnej premiéry svojho nového modelu. Pred niekoľkými týždňami hostila Bratislava aj medzinárodné jazdy s hybridným vanom Toyota Prius+.

„Som nadšený, že vďaka značke ŠKODA sa Bratislava stane na celé tri týždne centrom automobilového sveta. V rámci programu môžu 30 vozidiel celý deň testovať a zároveň spoznať aj kúsok Slovenska. Na svoje si prídu aj fanúšikovia značky ŠKODA, ktorí budú môcť ako prví na svete vidieť modely Rapid na cestách, a to v uliciach Bratislavy a okolí.“ uviedol Robert Baumgartner, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Novú ŠKODU Rapid bude testovať takmer 600 zástupcov odborných médií z celého sveta, vrátane Slovenska. Novinári budú rozdelení do skupín, z ktorých bude jedna každý deň počas troch týždňov testovať flotilu 30 nových modelov.

 

ŠKODA Rapid dopĺňa existujúcu modelovú paletu medzi modelmi ŠKODA Fabia a Octavia. Novinka presvedčí vnútorným priestorom, výrazným dizajnom, vynikajúcim pomerom ceny a ponúkanej hodnoty, rozsiahlou bezpečnostnou výbavou a hospodárnymi motormi. Novým modelom chce značka ŠKODA stanoviť nové meradlá v segmente kompaktných vozidiel. ŠKODA Rapid je priestranný, elegantný a zároveň dostupný automobil pre celú rodinu.
Súvisiace články: