Alfa romeo giulia 970x150
Thumb front 3 4 dynamic wide lens no fogs Thumb 14 swift interior with background Thumb 17 swift interior birdview with white background Thumb front 3 4 dynamic historic sun flare Thumb front 3 4 dynamic wide lens no fogs Thumb front s badge Thumb rear 3 4 dynamic with alps closer Thumb rear door handle 2 Thumb rear door handle full sun Thumb rear light cluster

Suzuki Swift 1.0 BoosterJet: Super ľahká mrška

Importér značky Suzuki uvádza na náš trh tretiu generáciu novodobej interpretácie svojej malej ikony. Nový Swift vybrusuje dizajn predchodcu, láka bacuľatou karosériou so širokým postojom a hmotnosťou zníženou o 120 kg!

Nový Swift je ešte mrštnejšia a úspornejšia hračka do mesta než predchodca. Počas prvých jázd som sa nevedel vynadívať hlavne na jeho širokú karosériu, ktorá mi veľmi pripomína kultové, pôvodné MINI. Pod svetlami reflektorov na salóne v Ženeve ani zďaleka nepôsobil takým širokým dojmom ako v skutočnosti na ceste. Veď aj je širší v porovnaní s predchodcom, o nie zanedbateľných 40 mm. Keď sa k tomu pridajú ešte krátke previsy a kolesá osadené v rohoch karosérie, máme tu vyslovene mestskú motokáru.