Peugeot 06 2019 promo 1140x190
Thumb truck center poprad Thumb truck center poprad  uprostred l.to ek  vpravo r.grozdanovski

Truck Center v Poprade

Začiatkom februára spoločnosť Volvo Group Slovakia spustila v Poprade činnosť už siedmeho servisného centra v SR. Slávnostné otvorenie prebehlo 20. apríla v kruhu zákazníkov, obchodných partnerov, miestneho zastupiteľstva a zástupcov spoločnosti Volvo Group Slovakia a Volvo finančné služby.

Prítomných privítal Leonard Toček, generálny riaditeľ Volvo Group Slovakia: „Otvorenie servisného centra v Poprade sme plánovali dlhšie a som veľmi rád, že sa nám to podarilo. Našim zákazníkom vieme ponúknuť širšie portfólio služieb a sme k nim oveľa bližšie. Veľmi si vážim vynaložené úsilie našich zamestnancov s cieľom otvoriť toto servisné centrum čo najskôr.“ Potom odovzdal slovo špeciálnemu hosťovi, ktorým bol Robert Grozdanovski, viceprezident Volvo Group pre región strednej a východnej Európy: „Som veľmi rád, že tu dnes večer môžem byť s vami. Veľmi si vážim všetkých slovenských zákazníkov. Špeciálne sa chcem poďakovať tým z okolia Popradu a Tatier, že trpezlivo čakali, verili nám a zostali s nami, aj keď museli dochádzať do našich servisov na Slovensku. Ale teraz už budeme nablízku a budeme vám denne pomáhať, aby vaše podnikanie bolo čo najúspešnejšie. A o tom to práve je – keď vy budete úspešní, aj my budeme mať šancu na úspech.“

Budova servisu Truck Center Poprad sa nachádza v prímestskej časti Matejovce. Hala s rozlohou 376 m2 je vybavená montážnymi kanálmi pre diagnostiku a údržbu vrátane výmeny oleja. Do servisnej dielne sa zmestí naraz 6 ťahačov. Štandardom je samostatný sklad olejov, sklad ND, diagnostická linka a odpadové hospodárstvo. V administratívnej časti na prízemí nájdu zákazníci príjem opráv a technikov. Na poschodí je okrem kancelárií predajcov aj odpočinková miestnosť pre vodičov so sprchou a zasadačka. Súčasťou celého areálu sú parkovacie plochy pre nákladné aj osobné vozidlá. Portfólio služieb obsahuje predaj nových a jazdených vozidiel Volvo Trucks a Renault Trucks, záručný a pozáručný servis, predaj originálnych náhradných dielcov, montáž doplnkov a príslušenstva, diagnostiku, kontrolu na brzdovej stolici a detektor vôle náprav, kontrolu a nastavenie geometrie vozidiel, prípravu na STK aj Action Service 24/7. Služby v subdodávke zahŕňajú napríklad rovnanie rámu a kabíny, lakovanie, pneuservis.