20001 banner astra1140x190
Thumb v znamn  prepravca kupuje 206 actrosov 2 Thumb v znamn  prepravca kupuje 206 actrosov 3 Thumb v znamn  prepravca kupuje 206 actrosov 1

Významný prepravca kupuje 206 Actrosov

Za účasti zástupcov svojej materskej firmy TORELLO a tiež Daimlera si spoločnosť TN Logistica SK, jeden z najväčších prepravcov v SR (vyše 550 registrovaných vozidiel), prevzala časť z objednanej flotily 206 vozidiel Mercedes-BenzActros 1845 LS StreamSpace.

Oficiálneho odovzdávania nových Actrosov v bratislavskom Mercedes centre na Tuhovskej ulici sa osobne zúčastnil NicolaTorello, prezident spoločnosti TORELLO. Prítomní boli aj predstavitelia spoločnosti TN Logistica SK: RocoLoria, výkonný riaditeľ a Roman Marcinka, operačný manažér pre import a export.

„S firmou TORELLO spolupracujeme od roku 2013. Najnovšia dodávka predstavuje zároveň najväčší kontrakt s touto spoločnosťou – predpokladáme, že sa zrealizuje do konca roka 2017,“ informoval MathiasKotte za koncern Daimler.

Talianska spoločnosť TORELLO sa zaoberá najmä dopravou, logistikou a skladovaním tovarov, pričom prevádzkuje vyše 1500 nákladných vozidiel (vrátane subdodávateľských). Zabezpečuje prepravu a s tým súvisiace služby v sektore potravinárskych, nepotravinových, textilnýchaj farmaceutických produktov i ďalších druhov tovaru.

Symbolický kľúč od nových vozidiel si prevzal NicolaTorello, prezident spoločnosti TORELLO (na snímke vľavo) od Petra Ondriaša, riaditeľa predaja úžitkových automobilov spoločnosti Mercedes-Benz Slovakia. V pozadí Roman Marcinka, operačný manažér pre import a export TN Logistica SK.

Ako symbol spolupráce TN Logistica SK a Mercedes-Benzčakala na pozvaných hostí torta.