Hyundai 2019 02 1140x190
Thumb 426218973 nissan je hrd m partnerom zlat ch medailistov z oh kant rovcov Thumb 426218969 nissan je hrd m partnerom zlat ch medailistov z oh kant rovcov Thumb 426218970 nissan je hrd m partnerom zlat ch medailistov z oh kant rovcov Thumb 426218968 nissan je hrd m partnerom zlat ch medailistov z oh kant rovcov Thumb 426218971 nissan je hrd m partnerom zlat ch medailistov z oh kant rovcov Thumb 426218972 nissan je hrd m partnerom zlat ch medailistov z oh kant rovcov

X-Trail pre olympionikov

Nissan X-Trail nemáme iba my v redakcii na dlhodobý test, ale aj vodní slalomári.

Spoločnosť Nissan, prostredníctvom dílera POINT Žilina, požičala na rok zlatým medailistom z letných OH 2016, Ladislavovi a Petrovi Škantárovcom, nový model Nissan X-Trail 2.0 dCi.

„Sme hrdí na to, že môžeme podporiť úspešných športovcov vo vodnom slalome. Crossover X-Trail je automobil pre rodinné dobrodružstvá, a aj v tomto smere sú naši noví ambasádori jeho dokonalým zosobnením. Spolupráca a partnerstvo s rodinným duom Škantárovcov nás aj preto nesmierne teší,“ uviedol Vlastimil Čepička, Country Director Nissan Sales CEE pre Slovensko a Českú republiku.

Úspešní slovenskí vodní slalomári využívajú nové automobily počas tréningového procesu i na voľné chvíle od konca minulého roka. Za tento čas najazdili už viac ako 10 tisíc kilometrov a pochvaľujú si hlavne robustnosť a úložný priestor. Keďže preferujú manuálnu prevodovku pred automatickou, tak ich výber bol jednoznačný. Zvolili si autá vo výbave Tekna s naftovým motorom 2.0 dCi s pohonom všetkých štyroch kolies ALL-MODE 4X4.

„Partnertvo so spoločnosťou Nissan sme uvítali s nadšením. Obaja máme rodinu a sme vyznávači aktívneho životného štýlu. X-Trail bol pre nás jasná voľba. Nové autá nám uľahčia logistiku počas prípravy na sezónu, a zároveň sú ideálnym partnerom a pomocníkom v čase voľna, ktorý trávime s rodinami,“ povedal za oboch Ladislav Škantár. Nový Nissan X-Trail nových ambasádorov značky je jedinečný aj svojim vzhľadom. Autorizovaný díler značky POINT Žilina pripravil originálny dizajn s vyobrazením slalomárskeho dua z ich športovej účasti na OH v roku 2016.